شرکت مهندسی نرم افزار پاشا صنعت در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردید و هدف خود را فروش، طراحی و پیاده سازی، پشتیبانی از سیستم های اطلاعات مدیریت (MIS)، تقویت نیروی انسانی قابل اتکا و خدمات رسانی سریع و ارزان به مشتریان قرارداد.

 

 1. در راستای جهت گیری فوق طراحی و پیاده سازی و استقرار پروژه سیستم جامع اطلاعات آماری کارخانه های تولید شکر در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی و شرکت های تابعه (شرکت هولدینگ، کشت و صنعت امام خمینی(ره)،کشت و صنعت دعبل خزاعی،کشت و صنعت امیرکبیر، کشت و صنعت سلمان فارسی، کشت و صنعت دهخدا، کشت و صنعت میرزا کوچک خان، کشت و صنعت حکیم فارابی) در خوزستان، سیستم اطلاعات و آمار برداشت نیشکر در شرکت های کشت و صنعت  میرزا کوچک خان و کشت و صنعت حکیم فارابی با هدف استقرار راهکار یکپارچه پاشا صنعت؛ و دیگر پروژه های MIS در قریب به  ۳۰ شرکت و سازمان برخی از فعالیت های اجرایی می باشند که در کارنامه ۷ساله شرکت مهندسی نرم افزار پاشاصنعت به چشم می خورد.

خط مشی کیفیت :

 1. شرکت مهندسی نرم افزار پاشاصنعت دارای مجوز رسمی از معتبرترین سازمان مرتبط در زمینه فناوری اطلاعات بنام شورای عالی انفورماتیک ایران بوده و به منظور حفظ ارزش مجوز خود و ارتقای جایگاه شرکت در آن سازمان خود را ملزم به رعایت موارد زیر میداند :
  1. ارتقای توان تخصصی نیروی انسانی خود از طریق آموزش مستمر
  2. ارتقای کیفیت محصولات خود از طریق بررسی های مداوم
  3. ارائه خدمات پشتیبانی قابل اطمینان و مستمر به مشتریان
  4. حفظ اطلاعات مشتریان

محصولات و خدمات قابل ارائه

محصولات و خدمات شرکت مهندسی نرم افزار پاشا صنعت  به طور کلی یا دارای جهت گیری محدود و اصطلاحا راهکار موردی می باشند و یا موظف به تامین نیاز های عملیاتی و اطلاعاتی مشتریان در مقیاس کل سازمان خواهد بود که اصطلاحا راهکار جامع نامیده می شود.

معماری پیاده سازی سیستم های نرم افزاری

زیر ساخت کلیه نرم افزار های شرکت مهندسی نرم افزار پاشا صنعت به روش شئ گرا (Object Oriented)، معماری چند لایه با تکنولوژی .Net و به کمک استانداردها و ابزار های روز (استانداردUML، فرایندRUP و ابزار Rational Rose) پیاده سازی می شوند.

توان تخصصی

شرکت پاشا صنعت همواره بر این اصل معتقد است که نیروی انسانی توانمند بزرگترین سرمایه یک شرکت یا سازمان می باشد. بدین منظور همواره سعی در آموزش و ارتقای سطح علمی – تخصصی نیروهای خود در زمینه های مختلف IT دارد. همچنین گسترش بخش تحقیق و توسعه، جذب تدریجی تکنولوژی های جدید و الگوبرداری از سازمان های موفق دنیا و بومی سازی آن را جزء وظایف حرفه ای خود میداند.

هر یک از جهت گیری های فوق می تواند براساس صرفه جویی در زمان و هزینه با استفاده و بکارگیری سیستم های موجود به عنوان هسته مرکزی کار تحقق یابند و یا براساس طراحی و تدوین سیستم های اختصاصی و منطبق با تمامیت نیازهای مشتریان مورد توجه قرار گیرند.

 

برخی از مشتریان ما

Slider

اطلاعات تماس

 • آدرس : اهواز - خیابان نادری - نبش خوانساری -
 • ساختمان امیرالمومنین - طبقه سوم - واحد 13
 • ایمیل : این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
 • تلفن  : 06132926508-06132922933-06132926507
 • تلفن همراه : 09163000720
سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree